Çift Lise Diploma

Programı

ArtNest Academy Sistemi, öğrencilerine Türkiye’deki örgün öğretimlerini sekteye uğratmadan iki lise diploması sahibi olma imkânı sağlar. ArtNest Academy, bu programda öğrencilerine online lise deneyimi ile tanıştırarak, onları çözüm ortağı Blyth Academy Online’a kaydeder ve Kanada lise diploması (OSSD) alma imkânı sunar.

Öğrencilerimizin halihazırda Türkiye’de okudukları lise müfredatındaki derslerinin Kanada Millî Eğitim Bakanlığı tarafından denkliğinin yapılması ve sadece 8 fark dersi alarak anlaşmalı Kanada liselerinden birinden ikinci lise diploması alabilmesi için imkân sunar.

ArtNest Academy çift lise diploma programı kapsamında öğrencilerine her yaz Türkiye’de, Avrupa’da ve Kanada’da olmak üzere üç farklı yaz kampı olanağı sunmaktadır. ArtNest Academy öğrencileri, dünya genelinde anlaşmalı olunan İngiltere, Fransa, İtalya, İspanya, Portekiz ve Kanada gibi ülkelerin arasında bulunduğu kampüslerden birini seçerek yaz kampı programlarını oluşturabilirler.

ArtNest Academy diploma programlarının sunduğu mentorluk ve yaz kampları sayesinde öğrencilerin yurtdışında eğitim için adaptasyonlarını geliştirerek, uluslararası üniversitelerde eğitime hazır hale gelirler.

Türkiye’de lise eğitimine devam eden öğrenciler 9.sınıftan itibaren programa kayıt yaptırabilirler.

Çözüm Ortağımız

Blyth Academy

1977’den bu yana Kanada’da eğitimin öncülerinden olan Blyth Academy birçok farklı program seçenekleriyle öğrencilerine hizmet vermektedir. Online eğitim imkanlarını butik gruplarla yapmayı tercih eden Blyth Academy, öğrencilerine birebir destek vermektedir.

Bize Ulaşın

İstanbul

Kalamış Münir Nurettin Selçuk Cad. No:66 D:1

Kızıltoprak, Kadıköy

Telefon

+90 538 7736378