Kuruluş

Hikayemiz…

Üç kuşak boyunca eğitimciliğe gönül vermiş bir ailenin yine eğitimci olan torunlarıyız. Sık sık bir araya geldiğimiz aile toplantılarında aile büyüklerimizle birlikte eğitimin, gençlerin, öğretmenlerin sorunları hakkında konuşmak hep bir gelenek olmuştur.

Doğduğumuzdan beri içinde olduğumuz eğitim hakkında konuşmak sıkıntıları, sorunları paylaşmak ve her biri çok tecrübeli eğitimciler olan büyüklerimizle çözüm arayışlarımız bizleri bugün bulunduğumuz noktaya getirdi.

Ailedeki çocukları, öğrencileri yakın takip ederek gördük ki; çağımızın gençleri bizlerden çok farklı. Hal böyle olunca gençlere daha farklı bir eğitim sistemi sunabileceğimizi düşündük; ve aslında hepsinin ayrı bir fert,ayrı bir birey olarak görülmek kabul edilmek istediğini hatta hepsinin neredeyse kendine özel bir sisteme ihtiyaç duyduğunu farkettik.

Amacımız; gençlerimizin eğitime bakışını değiştirerek esnek bir programla çok daha mutlu,çok daha istekli olarak tam donanımlı bir  eğitim almasını sağlamak.

Bu amaçla yola çıkarak ArtNest Academy’i kurduk. Sizlerle geliştirmek, her gün daha iyiye götürmek isteriz. 

Misyonumuz

En az bir yabancı dilde etkili iletişim kurabilen, bilgi ve iletişim teknolojilerini etkin kullanabilen, kendi yeteneklerinin farkında, ortaklaşa çalışma ve üretme kültürüne sahip, yaratıcı ve inovatif düşünme alışkanlığı olan bireylerin yetişmesine rehber olmak.

Çözüm Ortağımız

Blyth Academy

1977’den bu yana Kanada’da eğitimin öncülerinden olan Blyth Academy birçok farklı program seçenekleriyle öğrencilerine hizmet vermektedir. Online eğitim imkanlarını butik gruplarla yapmayı tercih eden Blyth Academy, öğrencilerine birebir destek vermektedir.

Bize Ulaşın

İstanbul

Kalamış Münir Nurettin Selçuk Cad. No:66 D:1

Kızıltoprak, Kadıköy

Telefon

+90 538 7736378